skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

6. Seviye Çelik Kapı

6. seviye çelik kapı nedir?

 6. seviye çelik kapı günümüz üretiminde en yüksek güvenlige sahip çelik kapılardır.

Çelik kapılar teste tutulan bağzı güvenlik özellikleri ile farklı sınıflara ayrılırlar. Bu sınıflar class 1, class 2, class 3, class 4, class 5, class 6 dır.

1. sınıf çelik kapılar pense, keski, çelik, tornavida, alyan gibi el aletleri ile açılamayan kapılardır.

2. seviye çelik kapılar çekiç, uzatma borusu, dar ağızlı testere, plastik kama, ağaç kama gibi el alatleri ile açılmaya dayanıklı çelik kapılardır.

3. seviye çelik kapılar levye, el matkabı, tornavida, çilingir çekici ile açılamayan güvenlik seviyesindeki kapılardır.

4. seviye çelik kapılar civata kesici, matkap, levha kesme makinası, balta gibi darbe ve zorlamalara karşı açılmayan çelik kaılardır.

5. seviye çelik kapılar ise Taşlama makinası, kılıç testere, kıl testere, matkap gibi aletler ile açılmaya dakanıklı üst seviye güvenlikli çelik kapılardır.

6. seviye çelik kapılar darbeli matkap, açısal taşlama makinası, çelik kamalar ile dahi açılamayan en üst seviye çelik kapılardır. 

6 seviye celik kapı

Çelik kapı alırken kalitenin önemi büyüktür.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top