skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Anahtarsız Çelik kapı

Anahtarsız çelik kapı

Anahtarsız çelik kapı hayalimiz yeni çıkan kilit sistemleri ile gerçek oldu. Hepimizin yanında taşımak zorunda kaldığı, cebimizde veya çantamızda bulunan eşyalara zarar veren. Kaybolduğunda veya içeride unuttuğumuzda bize sorun çıkaran anahtarları hayatımızdan çıkarıyoruz.

Yeni nesil Anahtarsız çelik kapılar ile kilitlerimizi cep telefonumuz dan bir uygulama ile, parmak izimiz ile veya bir kumanda ile açıp kapatabiliyoruz. Kullanım kolaylığı oldukça basit olan bu yöntemler bizi büyük bir yükten kurtaracak.

Parmak izi kilit sistemi ile parmak izimiz artık anahtarımız olacak. Veya sürekli yanımızda taşıdığımız ve vazgeçilmezimiz olan cep telefonlarımız bu işi çok kolay halledecek.

Tüm çelik kapı modellerimize uyumlu olan bu kilitler çok işimize yarayacak.

parmak izli kilit sistemi

Daha fazla bilgi almak için teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Arrık anahtarsız kalmayı dert olmaktan çıkarıyoruz.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top