Arnavutköy Apartman giriş kapısı

  

7/24 CANLI DESTEK 

             

 

 Arnavutköy Apartman & Bina giriş kapısı 

Eftal Çelik Kapı olarak son teknolojik gelişmeler ve yenilikleri yakından takip ederek apartman & bina kapıları ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kaliteli ,güvenilir ve uygun fiyatlarla, yapmış olduğumuz arge çalışmaları ile birlikte talep edilen apartman & bina kapısı modellerimizle hizmet vermekteyiz. Yağmur ve Güneş etkenlerine karşı imalatını yapmış olduğumuz kapılarımız uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

 Arnavutkoy Apartman & Bina kapısı fiyatları

Eftal çelik kapı olarak yapmış olduğumuz ARGE çalışmalarımız sonucun da kalite, estetik, ve güvenlik anlayışımız ile imalatını yapmış olduğumuz apartman & bina kapılarının sizlere en uygun apartman & bina kapısı fiyatları ile sunmaya çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz toplu alımlar, seri imalat bandı ve kalifiye ekiplerimizle  apartman & bina kapısı fiyatlarımızı belirlemekteyiz. 

Arnavutköy Apartman & Bina Kapısı modelleri

Eftal çelik kapı olarak sürekli yenilenen apartman & bina kapısı modellerimiz ile sizlere en güvenli çelik kapıları üretmeye çalışmaktayız. apartman & bina kapısı modelleri gelen müşteri talepleri yapılan arge çalısmaları ve bizimle çalışmakta olan iç mimari ekibimizle birlikte sürekli yenilemekte ve yeni modeller üretmeye çalışmaktayız. 

Arnavutköy Apartman & Bina Çelik kapı

Eftal çelik kapı olarak imalatını yapmış olduğumuz apartman & bina çelik kapıların kasa ve kanatlarında kullanılması gereken çelik ürünlerin kalınlık ve kalite olarak 1.sınıf olmasına özen göstermekteyiz. apartman & bina çelik kapırımızda ortaya çıkan model ve güvenlik unsurlarını piyasa şartlarında en üstün olan marka ve üreticiler ile çalışmaktayız.

 Kompozit Apartman & Bina çelik kapı

Çelik kapıların yıpranma ve solmasına neden olan yağmur ve güneş gibi dış etkenlerden korunması amacı ile kompozit malzeme ile kaplayarak ürettiğimiz çelik kapılardır. Uzun ömürlü ve dış iklim etkenlerine de dayanıklı olmasından tercih edilen kompozit apartman & bina çelik kapı son teknolojilerle üretilmektedir. 

 ahşap kaplama Apartman & Bina kapıları

Çelik malzeme ile Üretimini yapmış olduğumuz çeli kapılardaki soğuk çelik görüntüsünü kaybetmek ve daha doğal ve farklı modeller oluşturabilmek amacı ile çelik kapı kasa ve pervazlarınının ahşap ile kaplanarak ürettiğimiz kapılara ahşap kaplama apartman & bina kapıları ismini veriyoruz.

 Ahşap Apartman & Bina kapısı modelleri

 1.sınıf çelik malzeme ile üretimini yapmış olduğumuz çelik  kapılarının sürekli yenilen teknolojik gelişmeler ile birlikte doğal ahşap malzemeler ile hem iç hem dış kısımlarına  ahşap kaplanarak modellenmesi ile yapılan şık ve modern kapılarımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz. 

 Apartman & Bina Dış Giriş Modelleri

 Konutların mimari yapılarından kaynaklanan ve dış iklim şartlarına mağruz kalan çelik kapılar için imalatını yaptığımız ve sürekli yenilenen apartman & bina dış giriş modellerimizi inceleyerek uzun yıllar memnuniyetle kullanabileceğiniz kapılarımız için satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

 Kompak lamine Apartman & Bina kapıları

 Yağmur ve güneş gibi dış iklim sartlarına mağruz kalan kapılar için dış yüzeylerinin kompakt lamine malzeme ile kaplanarak uzun yıllar sorunsuz kullanımını sağlıyoruz. Yağmur, güneş ve nem gibi dış etkenlerden korunan kompakt lamine apartman & bina kapıları ile yıllarca memnumiyetle kullanabileceğiniz kapılar üretiyoruz.

Camlı Apartman & Bina kapıları

Genellikle bahçeli villarda dış manzara görüntüsünün kaybolmasını istemeyen müşterilerimiz veya karanlık kalan koridor kısımlarının gün ışığından yararlanması için geniş açılımlı kapılarımızda kırılmaz lamine cam kullanarak ürettiğimiz apartman & bina giriş kapılarımız dilediğiniz modelle uyum sağlanarak üretilmektedir.  camlı apartman & bina kapı modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. 

 Parmak izli kilit sistemi

 Parmak izi tanıma sistemleri anahtar, kart veya chip taşımak istemeyen veya kalbolma durumunda oluşabilecek problemlerin ortadan kalkması için en çok talep gören apartman & bina kapısı aksesuarlarından biridir. Önceden tanıtılmış parmak izlerinin yeniden okutulması ile açma ve kilitleme yapabilme özelliğine sahip olan parmak izi kilit sistemleri tüm modellerimizde opsiyonel olarak kullanılmaktadır.

 iris tanıma 

İris tanıma sistemi insan gözüne zarar vermeyen yüksek kalite kameralar ile göz tanıma sistemidir. Teknolojik gelişmeler ile artık iris tanıma sistemleri çelik kapı açmak için de kullanılmaktadır. İmalatını yapmakta olduğumuz tüm modellerde iris tanıma sistemini entegre edebilmekteyiz. 

en kalite Apartman & Bina kapısı

Eftal Çelik Kapı olarak yenilenen teknoljik gelişmeler ve yenilenen modellerimiz ile sürekli olarak en kaliteli apartman & bina kapılarını üretmeyi amaçlıyoruz.

#apartman&binakapıları #apartman&binakapisimodelleri 

#apartman&binakapısıfiyatları 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.