Ayazağa Çelik Kapı 0 212 295 8183 Portal çelik kapi I Villa Kapıları I Apartman kapıları

             


       

 Eftal Çelik kapı

Eftal Çelik Kapı olarak son teknolojik gelişmeler ve yenilikleri yakından takip ederek çelik kapı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kaliteli ,güvenilir ve uygun fiyatlarla, yapmış olduğumuz arge çalışmaları ile birlikte talep edilen çelik kapı modellerimizle hizmet vermekteyiz. Yağmur ve Güneş etkenlerine karşı imalatını yapmış olduğumuz kapılarımız uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Ayazağa Çelik kapı fiyatları

Eftal çelik kapı olarak yapmış olduğumuz ARGE çalışmalarımız sonucun da kalite, estetik, ve güvenlik anlayışımız ile imalatını yapmış olduğumuz çelik kapıların  sizlere en uygun çelik kapı kapı fiyatları ile sunmaya çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz toplu alımlar, seri imalat bandı ve kalifiye ikiplerimizle  çelik kapı fiyatlarımızı belirlemekteyiz. 

Ayazağa Çelik  Kapı modelleri

Eftal çelik kapı olarak sürekli yenilenen çelik kapı modellerimiz ile sizlere en güvenli çelik kapıları üretmeye çalışmaktayız. çelik kapı modelleri gelen müşteri talepleri yapılan arge çalısmaları ve bizimle çalışmakta olan iç mimari ekibimizle birlikte sürekli yenilemekte ve yeni modeller üretmeye çalışmaktayız. 

Ayazağa Çelik kapı

Eftal çelik kapı olarak imalatını yapmış olduğumuz  çelik kapıların kasa ve kanatlarında kullanılması gereken çelik ürünlerin kalınlık ve kalite olarak 1.sınıf olmasına özen göstermekteyiz.  çelik kapılarımızda ortaya çıkan model ve güvenlik unsurlarını piyasa şartlarında en üstün olan marka ve üreticiler ile çalışmaktayız.

Ayazağa Kompozit çelik kapı

Çelik kapıların yıpranma ve solmasına neden olan yağmur ve güneş gibi dış etkenlerden korunması amacı ile kompozit malzeme ile kaplayarak ürettiğimiz çelik kapılardır. Uzun ömürli ve dış iklim etkenlerine de dayanıklı olmasından tercih edilen kompazit çelik kapı son teknolojilerle üretilmektedir. 

 Ayazağa ahşap kaplama çelik kapı

Çelik malzeme ile Üretimini yapmış olduğumuz çelik kapılardaki soğuk çelik görüntüsünü kaybetmek, daha doğal ve farklı modeller oluşturabilmek amacı ile çelik kapı kasa ve pervazlarınının ahşap ile kaplanarak ürettiğimiz kapılara ahşap kaplama çelik kapı ismini veriyoruz.

Ayazağa Ahşap çelik kapı modelleri

 1.sınıf çelik malzeme ile üretimini yapmış olduğumuz çelik  kapılarının sürekli yenilen teknolojik gelişmeler ile birlikte doğal ahşap malzemeler ile hem iç hem dış kısımlarına  ahşap kaplanarak modellenmesi ile yapılan şık ve modern kapılarımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Ayazağa Çelik kapı Modelleri

 Konutların mimari yapılarından kaynaklanan ve dış iklim şartlarına mağruz kalan çelik kapılar için imalatını yaptığımız ve sürekli yenilenen çelik kapı dış giriş modellerimizi inceleyerek uzun yıllar memnuniyetle kullanabileceğiniz kapılarımız için satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ayazağa Kompak lamine çelik kapı

 Yağmur ve güneş gibi dış iklim sartlarına mağruz kalan kapılar için dış yüzeylerinin kompakt lamine malzeme ile kaplanarak uzun yıllar sorunsuz kullanımını sağlıyoruz. Yağmur, güneş ve nem gibi dış etkenlerden korunan kompakt lamine çelik kapıları ile yıllarca memnumiyetle kullanabileceğiniz kapılar üretiyoruz.

Ayazağa Camlı çelik kapıları

Genellikle bahçeli villarda dış manzara görüntüsünün kaybolmasını istemeyen müşterilerimiz veya karanlık kalan koridor kısımlarının gün ışığından yararlanması için geniş açılımlı kapılarımızda kırılmaz lamine cam kullanarak ürettiğimiz çelik kapılarımızı dilediğiniz modelle uyum sağlanarak üretilmektedir.  camlı çelik kapı modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Parmak izli kilit sistemi

 Parmak izi tanıma sistemleri anahtar, kart veya chip taşımak istemeyen veya kalbolma durumunda oluşabilecek problemlerin ortadan kalkması için en çok talep gören çelik kapıaksesuarlarından biridir. Önceden tanıtılmış parmak izlerinin yeniden okutulması ile açma ve kilitleme yapabilme özelliğine sahip olan parmak izi kilit sistemleri tüm modellerimizde opsiyonel olarak kullanılmaktadır.

 iris tanıma 

İris tanıma sistemi insan gözüne zarar vermeyen yüksek kalite kameralar ile göz tanıma sistemidir. Teknolojik gelişmeler ile artık iris tanıma sistemleri çelik kapı açmak için de kullanılmaktadır. İmalatını yapmakta olduğumuz tüm çelik kapı modellerde iris tanıma sistemini entegre edebilmekteyiz. 

Ayazağa en kalite çelik kapı 

Eftal Çelik Kapı olarak yenilenen teknoljik gelişmeler ve yenilenen modellerimiz ile sürekli olarak en kaliteli çelik kapı kapılarını üretmeyi amaçlıyoruz.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.