Apartman dış kapı fiyatları

Kategoriler__________________________

      

Ücretsiz keşif için 0 507 587 9993_

Burada herkes için bir çelik kapı var.


Apartman Dış kapı fiyatları

%30 İndirim. peşin fiyatına 5 taksit.

 

 Apartman dış kapı fiyatlarını etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Bunların en basında apartman dış kapısının ölçüleri ve kaplama malzemesi gelmektedir. 120cm ve üzeri ölçülerdeki kapılarda çift kanat apartman giriş kapısı yapılmaktadır. İyi bir bina kapısı 2mm Dkp sac ile üretilmelidir.

 Apartman dış kapıları doğal ahşap kaplama, kompozit kaplama, marin ahşap kaplama, kompak lamine kaplama olarak imalatı yapılabilmektedir. Yağmur ve güneşe mağruz kalan dış kapılar tercih edilirken bu dış iklim şartlarına uygun olarak tercih edilmelidir. Büyük ve gösterişli olan bu kapılar sağlam cam kullanılarak bina korudorlarının gün ışığından yararlanması sağlanılabilmektedir. Dış mekan kapılar ferforje kullanılarak cam kısımları hem modellenebilmekte hemde güvenliği artırılabilmektedir. Apartman giriş kapıları normal daire kapılarına oranla daha çok açılıp kapanmasından dolayı daha çok yıpranmaktadır bu yüzden kullanılan bas aç, hidrolik ve kilitler kaliteli markaların ürünleri kullanılmalıdır. Apartman giriş kapıları genel olarak m2 ile fiyatlandırılmaktadır. 

Apartman dış kapı fiyatları otomatik açılma sistemleri ile de değişmektedir. Tanımlanmış parmak izi ile açılabilme, kart ile açılabilme, chip ile açılabilme ve iris tanıma sistemi ile açılabilme gibi ek seçenekleri ile de fiyatlar değişmektedir. Apartman & bina dış kapı fiyatları her projeye özel üretildiğinden fiyatlarıda her projede farklılık göztermektedir. Apartman dış kapısı fiyatı almak için 24 saat canlı destek hattımızdan satış ekibimize ulaşabilirsiniz ücretsiz keşif talep ederek yerinizin net ölçülerini aldırarak net fiyat alabilirsiniz. 

Apartman Dış kapı modellerimiz için tıklayın.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.