Çelik kapı fiyatları

Kategoriler__________________________

      

Ücretsiz keşif için 0 507 587 9993_

Burada herkes için bir çelik kapı var.


Çelik kapı fiyatları___________

Çelik kapı fiyatlarını etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Celik sac kalınlığından başlayarak, aksesuarına kadar bir çok etken fiyatlara etki etmektedir.

Günümüz piyasasın da 0,80mm sac kalınlığından 2mm sac kalınlığına kadar DKP sac ile çelik kapı üretimi yapılmaktadır. Çelik kapı ağılıgını etkileyen bu Dkp sac fiyatları değiştirmektedir. Satın alınacak çelik kapı minimum 1.20mm 1 sınıf DKP celik sacdan üretilmiş olmalıdır. Model olarak resimde aynı gibi görenen çelik kapılar daki fiyat farklılığının büyük kısmı buradan gelmektedir. Yalnızca bir kumpas ile ölçerek anlayabileceğimiz sac kalınlığı kapının kullanım ömrünü de değiştirmektedir. Kanat içinde bulunması gereken sac miktari da gözle görünmesede önemli bir unsurdur. 

Çelik kapı fiyatları nı etkilen bir diğer faktör ise çelik kapı kilit sistemleridir. Piyasada genel kabul gören kilitler çivi kilit, monoblok, merkezi, yarı merkezi ve kanca kilitler olarak karşımıza çıkmaktadır. En çok tercih edilen kilit sistemi monoblok kilit sistemidir. 

Çelik kapılarda kullanılmakta olan aksesuarlar pirinç, aliminyum, paslanmaz krom ve plastikten üretilen aksesuarlardır. Aksesuar hem şık duruşu  hemde maliyet olarak fiyatları etkilemektedir.

İyi bir çelik kapı ısı ve ses yalımı ile öne cıkmalı kanat dolgu malzemesi ve ic sacı mutlaka olmalıdır.

Çelik kapı modelleri de fiyatı etkileyen bir unsurdur. Model verilmek için kullanılan ahşap malzeme veya kaplamalar fiyat olarak yüksek maliyetler oluşturmaktadır. Çelik kapılar günümüzde ahşap kaplama, kompak lamine kaplama ,marin kaplama, kompozit kaplama olarak üretildiği gibi sac üzerine farklı metotlarla boyanarakta üretilmektedir. Çelik üzerine boya yapılarak üretilen bir çelik kapı ile çelik üzerine kaplama yapılan bir kapının fiyat farkı mutlaka olacaktır.

Çelik kapı fiyatları bir cok özelliğe göre tercih edilmesi ve her müşterimize özel olarak üretilmesinden dolayı çok değişkenlik göztermektedir.  

Çelik kapı fiyatlarımızı ve fiyat listemizi öğrenmek için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Eftal çelik kapı olarak fiyatlarımızı yapmış olduğumuz toplu alımlar ve güçlü tedarik zincirimizle en uygun maliyetlerle sizlere sunmaya çalışmaktayız. 

çelik kapı modellerimizi görmek için tıklayın

Bu kategoride ürün bulunamadı.