Şartlar & Koşullar


Garanti ve İade

çelik kapı pazarı  sitesinde satılan tüm ürünler garantilidir, garanti süreleri ürün tipi ve üretici firmaya göre farklılık gösterebilir.

Bizden aldığınız ürünlerde TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA 4077 SAYILI KANUN hükümleri geçerlidir.
Ayıplı veya kargoda zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturarak geri gönderiniz, böylece kargo esnasında üründe oluşabilecek kusurlara karşı bizde anlaşmalı olduğumuz firmalardan hak talep edebiliriz ve zararın karşılanmasını sağlayabiliriz.
Beğenilmeyen ve/veya değişim istediğiniz kusursuz ürünlerin iadesi için teslimattan itibaren en geç 1 hafta içinde Ürünü, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte bize'ye geri gönderebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Kusursuz ürünlerin iadesinde Tüm  kargo masrafları alıcıya aittir.

İade ürünler depoya ulaştığı andan itibaren , ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra nakit ödemeleriniz en az 3 iş günü,kredi kartıyla ödemeleriniz 30 işgünü  içerisinde iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, iadeyi izleyen 10 iş gününü bulabilmektedir.İade işleminizde her safhada tarafınıza bilgi verilecektir.