İçeriğe geç
Anasayfa » Kağıthane çelik kapı

Kağıthane çelik kapı

Kağıthane Çelik Kapı

Kağıthane çelik kapı üretici firmaları arasında en çok seçenek bulunan showrooma sahip olan Eftal Çelik Kapı sistemleri, özel ölçü imalatı yanı sıra hazır deposunda bulunan çelik kapılar ile aynı gün montaj imkanı sunmaktadır. Birçok renk ve model seçeneği sunan stok yönetimi ile hızlı çözümler üretmektedir. Sizde bir çelik kapıya, apartman kapısına veya villa kapısına ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka mağazamıza gelerek ürünlerimizi görmelisiniz. Kendi üretimimiz dışında İstanbul ana bayi olarak hizmet verdiğimiz Türkiye’nin en büyük çelik kapı fabrikası olan Portal Çelik Kapının modellerini canlı olarak incelemenizi tavsiye ederiz. Hazır kapılarda aynı gün montaj hizmetimiz yanında özel üretim kapılarda 20 gün gibi kısa bir sürede teslimat imkanı sunmaktayız. 2012 yılında açtığımız Kağıthane Kemerburgaz Caddesi üzerinde bulunan ilk mağazamız sabah 09:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Kağıthane Çelik Kapı Mağazamız

kağıthane-celik-kapi-mağazasi

Eftal Çelik Kapı kendi bünyesinde bulunan üretimi ile butik çelik kapı üretimi yapmaktadır. Villa Kapıları, Apartman kapıları ve üst düzey lake boyalı çelik kapıları üretmektedir. Bu kapıların üretimi kadar zahmetli olsada 20 gün gibi kısa bir süre içerisinde teslimatını yapmaktadır.

Pivot Kapı

Villalar, iş yerleri , mağazalar gibi geniş kapı girişlerine sahip yerlerde en çok tercih edilen kapılar olarak öne çıkan pivot kapılar çok büyük ebatlarda üretilebilmektedir. 3 metreye yakın en ve 10 metreye yakın boy oranı ile üretilebilen bu kapılar sınır tanımayan ölçüleri ile son dönemim gözdesi haline gelmişlerdir. Farklı kaplama seçenekleri ile üretilen bu kapılar yağmur suyu veya güneş ışınlarına maruz kalan yerlerde kompozit, kompakt lamine, iroko veya komple cam olarak üretilerek çok uzun süre güvenle kullanılabilme özelliğine sahiptirler.

pivot kapı
pivot kapı

Villa Kapıları

Apartman hayatından sıkılan ve bağımsız yaşamayı seçenlerin rağbet gösterdiği villalar bazı güvenlik tedbirlerini de beraberinde getirmektedir. Bu yüzden bir villa kapısı kaliteli ve güvenliği üst seviyede üretilmektedir. Bu bilinçle üretim yapan Eftal Çelik Kapı villa kapılarını kendi bünyesinde üretmektedir. Lake boyalı kapıları ile öne çıkan ve çok tercih edilen villa kapılarımıza son teknoloji güvenlik tedbirleri uygulanmaktadır. İç cephe ve dış iklim olarak ikiye ayrılan villa kapılarımız özel imalat ile 20 günde teslim edilmekte olup 5 yıl kilit garantisine sahiptirler.

dış iklim villa kapısı
dış iklim villa kapısı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir