Çelik Kapi Fitili

Çelik Kapı fitili; geçme ve yapışkanlı olarak iki ayrı türde ürünlerimizde kullanılmaktadır. Ses ve ısı izolasyonu sağlanması için fitiller çelik kapılarda önem taşımaktadır..

Kullanılan çelik kapı fitilleri her ürüne göre değişiklik göstermektedir.

 

Çelik kapı fitili ne işe yarar?

Çelik Kapı fitilleri yazın sıcak havanın kışın ıse soğuk havanın çelik kapıdan içeri girmesini önlemek amacıyla ve çelik kapı kapanırken iki çelik parcanın birbirine çarparak aşırı ses çıkarmasını önlemek amacıyla kullanılır.

Çelik Kapı fitili nasıl takılır?

Çelik Kapılar Üretilirken yapışkanlı fitil ve kanallı fitil olarak üretilir. Yapışkanlı fitiller fiitil yuvası uzerine bir noktadan başlanarak yapıştırılmalıdır. köşe kısımlarında ise bir maket bıçağı yardımı ile kesilerek kalan noktadan devam edilmelidir. Geçme fitiller ise çelik kapının üzerinde hazır bulunan yuvasına uygun ebatta seçilerek alınmalıdır alınmalıdır. Geçme fitili üst köşe noktadan başlayarak yuvasına yerleştirip ufak baskı uygulayarak takmış olursunuz. Geçme fitilleri yaz ve kış aylarının başlangıcında cıkartıp tekrar yerine takmanızı tavsiye ederiz.

Çelik kapı fitilini nereden alabiriz?

çelik kapı fitilinizi almadan önce hangi çeşit fitil olduğunu ve kalınlığının ne kadar olduğunu belirlemelisiniz. İnternet üzerinde bir çok sitede satışı yapılmaktadır. Bölgenize yakın bır çelik kapı satış noktasındanda bu konuda yardım alabilirsiniz.

  

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 


Çelik kapı I Villa kapıları I Apartman & Bina kapıları I Yangın kapıları I İç oda kapısı


  • twet
  • face
  • inst
  • youtube
  • pin