Çelik Kapı Kilitleri

Çelik kapı kilitleri; firmamız tarafından araştırılarak günün şartlarında en güvenli ve güvenilir firmalardan temin edilmektedir. Çelik kapı kilidi bir çelik kapının en önemli aksesuarıdır. çelik kapı kilitleri çelik tas, çelik zırh ve kanat içi çelik sac ile desteklenmelidir. çelik kapı kilitleri tercih edilirken en uzun ömürlü ve uzun süre garenti veren firmalar tercih edilmelidir. çelik kapı kilitleri, çivi kilit, monoblok kilit, kanca kilit ve merkezi kilitlerden oluşmaktadır. Her kilidin kendine özgü sistelmeri bulunmaktadır bu yuzden tercih edilen kilidin özelliklerinede dikkat edilmelidir.

 

Çelik kapı kilidine anahtar zor giriyor ne yapmalıyım?

Zaman için de kullanılan kilitler ve içindeki bilyalar tozlanmaktadır bu yüzden anahtarınızı sokarken sorun yasıyor olabılırsınız. Anahtar uzerine bır mıktar makına yağı dökerek bır kac kez anatarı sokup cıkarın sorunun duzeldğinı sizde goreceksınız.

Hangi kilidi tercih etmeliyiz?

Her çelik kapı kilidinin kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Kilit seçimi yaparken bu özellikler dikkkatle incelenmelidir. levye ve kriko ile açılmalara karşı mevcut kanca sistemli kilitler daha dayanıklı görülmektedir. Ancak kilit kadar kapının imalatıda onemlidir. İyi bir çelik kapı da iyi kilit kendini daha iyi gösterecektir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 


Çelik kapı I Villa kapıları I Apartman & Bina kapıları I Yangın kapıları I İç oda kapısı


  • twet
  • face
  • inst
  • youtube
  • pin