Çelik Kapı Tamiri

 

Çelik Kapı Tamiri; işin uzmanı ustalar tarafından yapılmalıdır. Firmamiza ait çelik kapılarda oluşabilecek her türlü arızalara karşı ürünlerimiz 2 yıl garatilidir. Kullanmakta olduğumuz kilitlere 5 yıl garanti verilmektedir. çelik kapı tamiri konusunda tarafımıza ulaşabılır veya iletişim bölümünden mail yolu ile de bilgi alabılırsınız. 

Çelik kapım yere sürtüyor?

Çelik kapınız yere surtmesıni önlemek için kapı kanadı alttan kesilebilir veya sökülüp tekrar uygun şekilde yapılabilir.

Çelik kapı kapanırken ses yapıyor?

Zamanla tozlanan menteşeler bu sorunun nedeni olabilir. Çelik kapı menteşelerinizi üzerinde bulunan küçük deliklerden bir kaç damla makina yağı dökerek sorunu çözebilirsiniz.

Çelik kapımız kapalıyken sallanıyor?

Bu sorunun nedeni çelik kapınızın karşılık ayarının bozulmasından kaynaklanmaktadır. karşılık ayarı yapıldığında sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

Çelik kapı çok ses yapıyor?

Çelik kapı dilinizi yağlamanizi tavsiye ederiz. Çelik kapıların ön kısmına kapanmasın diye konulan malzemeler ucuz çelik kapıların ayarının bozulmasına neden olur bu da zamanla kapı kanırken sert ve seslı olmasına neden olur. kapı ayarı yaptırdığınızda sorun çözülecektir.

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 


Çelik kapı I Villa kapıları I Apartman & Bina kapıları I Yangın kapıları I İç oda kapısı


  • twet
  • face
  • inst
  • youtube
  • pin