İçeriğe geç

Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı

Günümüzde en çok tercih  edilen ev olan villaların güvenliği villa kapıları ile sağlanmaktadır. Hem villaların ilk giriş görseli hemde güvenliğin ilk adımını villa kapıları oluşturur. Geniş bahçeler için de güneş ve yağmura mağruz kalabilen bu kapılar bu dayanıklılık ile üretilmelidir. Hem hırsıza dayanıklı hemde uzun yıllar kullanılabilecek özellikler taşımalıdır.

Villa Kapısı Modelleri

Villa kapısı modelleri genellikle villaların dış görseline uyumlu olarak seçilmektedir. Ahşap kaplama, Kompozit kaplama, marin kaplama gibi farklı yüzey seçenekleri ile üretilmektedir. Her model kendi malzemesine göre farklılık göstermektedir. Üretimini yapmakta olduğumuz villa kapılarında sınırsız renk ve model seçeneği sunabilmekteyiz.

Villa Kapısı Fiyatları

Villa kapısı fiyatları kullanılan kaplama seçenekleri ve ölçüsüne göre farklılık göstermektedir. Çelikten üretilen kasa üzerinde kullanılan kaplama malzeme miktarı ve aksesuarlar villa kapısı fiyatlarını oluşturan en önemli etkendir. Siz de fiyat öğrenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Villa kapısı Seçimi

Ortalama bir çelik kapının ömrü 20 yıl olarak kabul edilmektedir. Ancak bu süre kullanım şekline ve çelik kapının özelliklerine göre değişebilmektedir. Villa Kapısı seçerken, kapının konumlanacağı yer yani dış etkenler göz önünde bulundurulmalıdır. Yağmur ve güneş gören kapılarda dış iklim kapılar tercih edilmelidir.

Kompozit Villa Kapısı

Villa çelik kapısının dış yüzeyinin kompozit malzeme ile kaplanarak imal edilen kapılardır. Kompozit, suya ve güneşe dayanıklı aliminyum alaşımlı bir malzemedir. Şık, estetik ve dayanıklılığı ile öne çıkan kompozit malzeme çelik kapılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bina ve villaların dış cephesinde de tercih edilen bu malzemenin bir çok renk ve model seçeneği sunması çokça tercih edilmesine neden olmaktadır.