Yangın Çıkış Kapıları

 

Yangın kapıları

 Eftal Çelik Kapı olarak son teknolojik gelişmeler ve yenilikleri yakından takip ederek yangın kapısı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kaliteli ,güvenilir ve uygun fiyatlarla, yapmış olduğumuz arge çalışmaları ile birlikte talep edilen yangın kapısı modellerimizle hizmet vermekteyiz

Yangın kapısı fiyatları

Eftal çelik kapı olarak yapmış olduğumuz ARGE çalışmalarımız sonucun da kalite, estetik, ve güvenlik anlayışımız ile imalatını yapmış olduğumuz çelik kapıların  sizlere en uygun yangın kapısı fiyatları ile sunmaya çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz toplu alımlar, seri imalat bandı ve kalifiye ikiplerimizle  yangın kapısı fiyatlarımızı belirlemekteyiz.  

Yangın kapısı modelleri

Eftal çelik kapı olarak sürekli yenilenen çelik kapı modellerimiz ile sizlere en güvenli çelik kapıları üretmetmeye çalışmaktayız. yangın kapısı modelleri gelen müşteri talepleri yapılan arge çalısmaları ve bizimle çalışmakta olan iç mimari ekibimizle birlikte sürekli yenilemekte ve yeni modeller üretmeye çalışmaktayız. 

Yangın kapısı imalatı

Eftal Çelik Kapı olarak sertifikalı yangın kapısı, sertifikasız standart ölçülü yangın kapısı ve saft kapagı imalatı yapmaktayız. projenize özel ölçü, renk ve modelde yangın kapısı üretmnekteyiz.

beyaz yangın kapısı, siyah yangın kapısı, mavi yangın kapısı, yeşil yangın kapısı, sarı yangın kapısı, kırmızı yangın kapısı, turuncu yangın kapısı, kahverengi yangın kapısı, bordo yangın kapısı, gri yangın kapısı ve antresit geri yangın kapısı üretmekteyiz. hem standart ölçü yangın kapısı, hem özel ölçü yangın kapısı üretimimizle sizlere tek kanat yangın kapısı ve çift kanat, çift açılımlı yangın kapıları imalatı yapmaktayız. 

Camlı yangın kapıları

Eftal Çelik Kapı üretmiş olduğumuz yangın kapılarında farklı ebatlarda yangına dayanıklı cam kullanarak camlı yangın kapısı üretmekteyiz.

Sertifikalı Yangın kapıları

Eftal Çelik Kapı olarak aşıgıda belirtilen sürelerde yangına dayanıklı ve sertifikalı yangın kapıları üretmekteyiz.

60 dakika yangına dayanıklı yangın kapıları 

90 dakika yangına dayanıklı yangın kapıları

120 dakika yangına dayanıklı yangın kapıları

                                                              

Bu kategoride ürün bulunamadı.